Меган и Хари со среќна вест: Арчи ќе стане постар брат

Неодамна Меган Маркл и принцот Хари пред јавноста открија дека минатата година, покрај многуте стресови кои ги доживеале, војвотката имала и спонтан абортус. Сега тие објавија навистина среќна вест – второто бебе доаѓа наскоро.

Членовите на кралското семејство, како што објави портпаролот на Бакингемската палата, се пресреќни за доаѓањето на новиот член во семејството, посакувајќи им на парот здравје и најубави желби.

Среќната вест Меган и Хари ја објавија со црно-бела фотографија, на која јасно се гледа испакнатиот стомак. Ова дете ќе биде осмо по ред во линијата за тронот. Претходните седум места остануваат непроменети.

Засега, тие уте не откриваат во кој месец е бременоста и кога е датумот за породување.

loading...

Останати вести

НЕ НИ БЕШЕ СУДЕНО: Џеј Ло се откажа од венчавката

Elena Daskalova

ВИДЕО: Која е жената за која и Северина пролеа солзи

admin

Познатиот рапер на тапет: Сопругата тврди дека со години е малтретирана

Elena Daskalova