Познатата старлета бремена со шесто дете

Популарната старлета Кејти Прајс откри дека е бремена со шесто дете, иако веќе е навлезена во петтата деценија од својот живот.

Меѓутоа, таа не криеше дека се обидува да остане бремена, а среќната вест ја објави на Инстаграм, со фотографија со фолна киселина, која е значаен суплемент за трудниците. Таа веќе има пет деца од претходните врски, Харви, Џуниор, Принцес, Џет и Бани.

Прајс сега е во врска со моделот Карл Вудс. Јавноста ја памети по нејзините големи гради, но никогаш не криеше дека оди на хируршко зголемување. Нејзиниот прв син Харви, кој беше роден со ретко нарушување и понатаму има здравствени проблеми, особено со неговиот апетит, бидејќи како што изјавила Прајс во едно интервју, тој е во состојба да јаде замрзната пица без да ја испече.

loading...

Останати вести

„Пукна“ познатиот пар: Што ќе прави Канје Вест после разводот?

Elena Daskalova

Пандемијата ништо не им може: Канје и Кајли – најплатени за 2020

Elena Daskalova

Една година по Мари, Роксет остана без уште еден член

Elena Daskalova