fbpx
Connect with us

Дневно

Се сечат дрва за да се гледа билбордот на Филип Темелковски

Младо дрво се сече во скопската населба Кисела Вода за да се гледа билбордот на актуелниот градоначалник и кандидат за нов мандат од редовите на СДСМ, Филип Темелковски.

Видеото е објавено на социјалната мрежа Твитер, каде ога минувачот прашува која е причината за сечење на дрвото, еден од работниците кои сечеа му одговара „За да се гледа билбордот“.

loading...
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Advertisement
Advertisement