ФОТО: Навивачи имале секс пред стадионот?

Несекојдневната фотографија стигна од Германија, каде двајца навивачи биле премногу интимни пред мечот меѓу Ауе и Динамо од Дрезден.

Фотографијата за кратко време ги запали социјалните мрежи, а голема полемика се води околу тоа дали навистина имало нешто.