Вардар домаќин на Барселона во дербито на 5.колоСпорт

Вардар домаќин на Барселона во дербито на 5.коло

Ракометарите на Вардар денеска ќе се пресметаат со Барселона во дербито на петтото коло од Лигата на шампионите. Во Јане…

Вардар игра дерби со Барселона, Металург гостува кај Чеховски МедведиСпорт

Вардар игра дерби со Барселона, Металург гостува кај Чеховски Медведи

Вардар денеска ја пречекува Барселона во дербито на 5. коло во Лигата на шампионите, Металург оди на победа на гостувањето…