Connect with us
Advertisement
Македонија12 months ago

Колата што падна во Вардар е на Весна Петрушевска, актерката не знае како таа се нашла во реката

Македонија12 months ago

(ФОТО) Автомобил падна во Вардар кај Камениот мост

Македонија12 months ago

(ВИДЕО) Груевски: Во внатрепартиската кампања има се и сешто, Петровски: Ќе ги отворам вратите на палатата за сите

Македонија12 months ago

Форум на жени на ЛДП: Жените од ЛДП – лидери во политиката

Македонија12 months ago

Водоснабдителниот систем во Раштак од денеска е во употреба

Македонија12 months ago

Венко Филипче нов министер за здравство, можно е заминување на Алијансата од владината коалиција

Свет12 months ago

Белград: Среде улица ја изрешетал сопругата, па си пукал во глава

Македонија12 months ago

(ВИДЕО) Згаснуваат невладини организации блиски до Груевски

Македонија12 months ago

ЕУ одобри 72,3 милиони евра – поддршка за Македонија

Македонија12 months ago

Судењето за „Шамари во Центар“ одложено, ги немало камерите на судот

Вести