Connect with us
Advertisement
Видео8 months ago

(ВИДЕО) Јајоска: Државниот ревизор ја потврдил неспособноста на Коневски како поранешен директор

Економија8 months ago

Раководителите на градежните фирми очекуваат пониски цени и помалку вработени

Економија8 months ago

Во август помалку одобренија за градење, поголема вредноста на објектите

Видео8 months ago

(ВИДЕО) Царовска: Почната е истрага за финансиски злоупотреби во центрите за социјална работа

Видео8 months ago

(ВИДЕО) Богоев: Изградба на три реонски базени во Карпош

Актуелно8 months ago

(ВИДЕО) Сопственикот на бензинските „Макоил“ приведен од страна на полицијата

Актуелно8 months ago

Савески: Бучковски наместо да добие покана за во Шутка, тој доби покана за митинг на СДСМ

Актуелно8 months ago

Државата од Мариглен Демири бара оштета од 8.500 евра за демолирање на канцеларијата на Иванов

Избори 20178 months ago

МВР ќе издава лични карти и за викенд

Македонија8 months ago

Двајца малолетници хоспитализирани по вчерашната тепачка во Гостивар

Вести