Connect with us
Advertisement
Актуелно6 months ago

Јакимовски: Доколку во Центар има повеќе зеленило од Карпош 4, ќе се откажам од кандидатурата

Актуелно6 months ago

НДМ: Бесплатен паркинг околу пазарите, субвенции за користење на тезгите без надомест

Актуелно6 months ago

Министерство за здравство: Починатите бебиња се од високоризични бремености

Актуелно6 months ago

(ВИДЕО) Шилегов: Ќе ги охрабриме младите да отворат нови работни места

Актуелно6 months ago

Заедничка вежба на МВР и Амбасадата на САД за справување во вонредна ситуација

Актуелно6 months ago

СДСМ Дебрца: Општинската зграда во Мешеишта е претворена во изборен штаб на Трајкоски

Актуелно6 months ago

Игор Југ доби нови 30 дена притвор

Актуелно6 months ago

(ВИДЕО) Темелковски вети гасификација на Кисела Вода

Актуелно6 months ago

(ВИДЕО) Груевски: Атмосферата во која се одвиваат овие избори е лоша и непријатна

Актуелно6 months ago

Обвинение против дедото на Тамара за обидот за убиство на Тодоров

Вести