Connect with us
Advertisement
Македонија4 weeks ago

(ВИДЕО) Деспотовски: Фирмите во рок од 15 дена да кажат дали имаат сопственик – носител на јавна функција

Македонија4 weeks ago

ВИДЕО: Прес конференција на директорот на Фондот за иновации, Јован Деспотовски

Македонија4 weeks ago

Следува период на нестабилно време со пороен дожд и грмежи

Македонија4 weeks ago

ВМРО-ДПМНЕ ДФ: Мицкоски да престане да ја срами партијата и итно да си поднесе оставка

Македонија4 weeks ago

Директорот на Фондот за иновации на прес конференција ќе даде отчет за грантовите

Македонија4 weeks ago

(ВИДЕО) Заев од Мостар: Промовираме како лидерите се издигнуваат над предрасудите за доброто на граѓаните

Македонија4 weeks ago

СДСМ: Мицкоски е осамен во одбраната на криминалот, Македонија продолжува напред

Македонија4 weeks ago

ВМРО-ДПМНЕ: Изборот е ЕУ и НАТО, но и одбрана на националните и државни интереси

Македонија4 weeks ago

Партиите на разговори, во игра се повеќе опции за решение

Македонија4 weeks ago

Заев: Татковината ќе ја биде, вечно ќе бидеме македонци

Видео4 weeks ago

Мицкоски: Референдумското прашање треба да се однесува само на договорот, не на ЕУ и НАТО

Видео4 weeks ago

Заев до членовите на ВМРО-ДПМНЕ: Македонија ќе ја биде, македонскиот народ вечно ќе биде македонски

Македонија4 weeks ago

ВИДЕО: Изјава на премиерот Заев по лидерската средба

Видео4 weeks ago

(ВИДЕО) Заев: Договоривме техничка Влада пред секои избори, се враќаме на разговори за референдумот

Видео1 month ago

ВИДЕО: Заев и Николовски го означија почетокот на изградбата на „криминалната“ брана Конско

Видео1 month ago

ВИДЕО: Владата се пофали дека со мерките пораснала просечната плата

Македонија1 month ago

Заев: Очекувам на наредната лидерска средба да има договор меѓу власта и опозицијата

Економија1 month ago

(ВИДЕО) Николовски: Четири мерки за поддршка на полјоделските култури

Видео1 month ago

ВИДЕО: Притворен измамник од Скопје, измамил 17 лица при продажба на возила

Видео1 month ago

ВИДЕО: Заев со Шекеринска, Мицкоски со Каракамишева на лидерската средба

Вести