брак

„Пукна“ познатиот пар: Што ќе прави Канје Вест после разводот?

Elena Daskalova
Минатата недела одекна веста дека познатиот пар Ким Кардашијан и Канје Вест, по неколку години брак и четири деца, се разведуваат. Иако ниту еден од...

НЕ НИ БЕШЕ СУДЕНО: Џеј Ло се откажа од венчавката

Elena Daskalova
Латино-ѕвездата Џенифер Лопез, позната и како Џеј Ло, во едно интервју неодамна призна дека се откажала од идејата за венчавка со нејзиниот партнер Алекс Родригез....