вог

Новата потпретседателка на САД на насловна страница на Vogue

Elena Daskalova
Камала Харис, новата потпретседателка на САД, членка на кабинетот на новоизбраниот претседател Џо Бајден, веќе ќе се појави на насловната страница на легендарното списание Vogue...

Хајди Клум и ќерка ѝ на насловна страница на „Вог“

Elena Daskalova
Познатиот модел и поранешен ангел на Викторијас Сикрет, Хајди Клум, повторно се најде на насловните страници на популарниот магазин, но овојпат наместо во бикини или...