меган маркл

Меган и Хари со среќна вест: Арчи ќе стане постар брат

Elena Daskalova
Неодамна Меган Маркл и принцот Хари пред јавноста открија дека минатата година, покрај многуте стресови кои ги доживеале, војвотката имала и спонтан абортус. Сега тие...

Меган Маркл извојува огромна победа против британските таблоиди

Elena Daskalova
Меган Маркл со години војуваше против британските таблоиди, кои посветено се занимаваа со нејзината приватност од моментот кога таа официјално стана војвотка од Сасекс, кога...