принц хари

Меган и Хари со среќна вест: Арчи ќе стане постар брат

Elena Daskalova
Неодамна Меган Маркл и принцот Хари пред јавноста открија дека минатата година, покрај многуте стресови кои ги доживеале, војвотката имала и спонтан абортус. Сега тие...