хор

„Пукна“ познатиот пар: Што ќе прави Канје Вест после разводот?

Elena Daskalova
Минатата недела одекна веста дека познатиот пар Ким Кардашијан и Канје Вест, по неколку години брак и четири деца, се разведуваат. Иако ниту еден од...