Ден

ВО ЖИВО: Прес конференција на министерот Филипче

Следете ја во живо прес конференцијата на министерот за здравство, Венко Филипче:

Можеби ќе ве интересира:

ВИДЕО: Министерот Филипче со најновите информации за коронавирусот

Александар Тодески

ВИДЕО: Што значи вонредна состојба?

Александар Тодески

Прашање од новинар до Филипче: Дали може да се реновира дома поради коронавирусот (ВИДЕО)

Влатко Зорба
×

Следете не