Ден

Во Охрид пронајдено беживотно машко тело

Попладнево безживотно машко тело пронајдено на ул. Асном во Охрид. Неофицијално  станува збор за маж на околу 60 години од Битола, пренесува Охрид 1.

Повеќе информации наскоро.

Можеби ќе ве интересира:

Осумдневен притвор за штипјаните што тепаа девојка

Александар Тодески

Ги фатиле со марихуана и нож за време на полицискиот час

Изгубил контрола врз четирицикл, починал на лице место

×

Следете не