Ден

Гаф на ВМРО-ДПМНЕ: Почна со прес за непотизам, па „чекај, чекај…“ (ВИДЕО)

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски почна со прес за непотизам, па го прекина.

-Не ова не иде вака , чекај, чекај, рече збунетиот Мисајловски.

 

Зариба пропагандата на ВМРО-ДПМНЕ

ГАФ НА ДЕНОТ: ВМРО-ДПМНЕ почна со прес за непотизмот, па го прекина.Нормално дека не иде вака, кога за непотизам збори партијата на Мицкоски, вработен како асистент и професор кај татко му.

Publiée par Seir sur Vendredi 31 janvier 2020

Можеби ќе ве интересира:

Почина мајката на сопругата на Пендаровски, се вршат испитувања дали станува збор за коронавирус

ФОТО: Како изгледа импровизираната болница на Саемот во Белград

Виктор Јованов

Филипче: Влегуваме во втората фаза од епидемијата, бројот на заболени ќе расте

×

Следете не