Ден

Градоначалниците во Италија ги бркаат од улица граѓаните кои не ги почитуваат правилата (ВИДЕО)

Градоначалниците во Италија се лути на граѓаните затоа што не ги почитуваат правилата и ја загрозуваат безбедноста на другите.

Многумина на социјалните мрежи се обидоа да им објаснат на граѓаните зошто е потребно да се почитуваат правилата.

Можеби ќе ве интересира:

ВИДЕО: Пожар околу нуклеарната централа во Чернобил, радиоактивноста зголемена за 16 пати

Александар Тодески

Борис Џонсон со засилени симптоми од коронавирус пренесен во болница

(ВИДЕО) Кралицата Елизабета: Оваа пандемија го смени светот, заедно ќе ја пребродиме кризата

×

Следете не