Ден

Манекенката позираше во бикини, фановите воочија лош фотошоп

Манкенката Бела Хадид објави фотографија на Инстаграм во минијатурно, бело бикини и покажа како го минува времето во карантин.

„Среќна што ќе добијам малку витамин Д“, напишала под фотографијата.

Фановите го пофалија изгледот на манекенката, а една дури и се пошегувала на сите оние кои јадам многу храна во каранитнот.

https://www.instagram.com/p/B-Vsk1kg4Ka/?utm_source=ig_embed

„И моето тело во карантин изгледа токму така“, гласел духовитиот коментар кој добил скоро две илјади лајкови.

Некои, пак, забележаа дека Бела ја уредувала фотографијата и малку неумешно додала зеленило, а фановите мислалт дека тоа го направила за да ја сокрие личноста со која била.

„Девојко, кого криеш на фотографијата?“, „Бела, што е со лошото уредување на фотографијата“, пишувале во коментар фановите.

Можеби ќе ве интересира:

KNOCKED ME DOWN на Галоски – летен хит кој веќе го освојува Балканот

Во продажба е првиот број на енигматскиот магазин „Лавиринт Плус“

Александар Тодески

Нега на кожа по примерот на Мерилин Монро

×

Следете не