Ден

Најдобрите крими филмови и серии кои можете да ги гледате на Netflix

Криминалистичките филмови едноставно не излегуваат од „мода”, а Netflix е тука да ви понуди добра забава.

Стилски овие филмови се комбинираат со други жанрови што ги прави уште поинтересни и понапнати. Степенот на напнатост е тоа што ги прави интересни дури и за 2020 година. Во вакви денови кога движењето ви е ограничено, чуден вид на бегство, откривање на некоја мистерија па дури и некоја чудна приказна од реалноста знаат да бидат корисни и забавни.

Нашите препораки можете да ги пронајдете ТУКА.

Можеби ќе ве интересира:

Најздравиот пијалак од ѓумбир и куркума

Опра донира 10 милиони долари за борбата со пандемијата

Евровизија ќе има, но само како телевизиско шоу

×

Следете не