Ден

Плејбој објави фотографија од Памела од пред 30 години: Изгледа како божица

Официјалниот Инстагрм профил на Плејбој објави фотографија од Памела Андерсон од 1991 година. Најпознатата плејбој зајачица е жена со најмногу Плејбој насловни страни во кариерата, а обожувањето на Памела започна кога во 1990 година стана Плејбој Плејмејт.

Фотографијата на која се сетила екипата на култниот магазин ја фотографирал Стефан Вејд.

Памела на фотографијата носи бел корсет со срциња и бели чорапи. Фотографијата ги воодушевила нејзините обожаватели на Инстаграм и „заработи“ повеќе од 65 илјади лајкови.

Можеби ќе ве интересира:

Со помош на овие трикови парфемот ќе ви трае подолго

Кристина Денесовска

Кејт Мидлтон со емотивна изповед: Цело време се грижев дали ќе бидам добра мајка

Кристина Денесовска

По смртта на водителката прозборе нејзиното момче кое го истепа неодамна

Кристина Денесовска