Ден

Погба и сопругата жонглираа со тоалетна хартија, настрада нивниот син (ВИДЕО)

Сопругата на ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Пол Погба имаше прилично неуспешен предизвик со жонглираше на тоалетна хартија.

Марија Зулај се обиде да жонглира со тоалетна хартија која на крајот заврши во главата на нивниот син Лабил Шакур.

Можеби ќе ве интересира:

НБА може да ја намали плејоф серијата на три натпревари

Румениге: Мора да го завршиме шампионатот по крајот на пандемијата

Меси повторно го критикуваше раководството на Барселона

×

Следете не