Ден

Познатата пејачка се напи, па ја потстрижи косата: Резултатот е онаков каков што очекувавте

Дека на никому не му е лесно за време на пандемијата од коронавирусот, на својот Инстаграм потврди и познатата пејачка Пинк.

Во видеото кое го сподели во живо со своите следачи, ја прикажа својата нова фризура која ја направила сама, во алкохолизирана состојба, а признала дека за време на изолацијата пиењето го претворила во спорт.

„Кога пијам, ми доаѓаат одлични идеи. Така синоќа ми падна на памет дека сама би можела да се исшишам“, рекла Пинк, а потоа ја покажала својата нова фризура која морала да ја прекрие со капа, бидејќи резултатот е токму таков каков што очекувавте.

View this post on Instagram

Quarantine diaries

A post shared by P!NK (@pink) on

На некои делови воопшто нема коса, додека на други има густи прамено, но се чини дека добро се носи со тоа бидејќи де пошегувала дека мисли дека изгледа „многу добро“.

Можеби ќе ве интересира:

Овие се четирите најемпатични хороскопски знаци

Кристина Денесовска

Ќе ви го расипе расположението: Одбегнувајте ги овие парчиња облека во изолација

Кристина Денесовска

Сите сме преплашени: Помошникот на кралицата Елизабета позитивен на коронавирусот

Кристина Денесовска
×

Следете не