Ден

Српскиот музичар позитивен на коронавирусот: Очаен сум

Српскиот музичар Џорџе Давид откри дека е позитивен на коронавирусот.

„За жал, потврдено ми е дека имам ковид-19. Не сфаќам… очаен сум. Вирусот ќе помине но, болница. Пекол, како да си во затвор, во војска. Луѓе, чувајте се. Ве молам“, наишал 55-музичар на инстаграм.

Можеби ќе ве интересира:

Прв пат по разводот: Раста уловен со новата девојка

Кристина Денесовска

Пресврт: Почина два дена откако прати охрабрувачка порака

Кристина Денесовска

Поради блокадите Анастасија се сели кај момчето

×

Следете не