Ден

Што ли ѝ згреши толку? Агресивната Дара Бубамара претепала човек на аеродромот во Белград

Пејачката Дара Бубамара нападнала маж на аеродромот во Белград. Таа се изнервирала поради инцидент во сообраќајот.

Човекот кога ја видел на аеродромот ѝ порачал следен пат да пази како вози, што многу ја изнервирало познатата пејачка. Затоа и таа го нападнала, го гребела и го удирала со патната торба. Морала да интервенира и полицијата.

За српските медиуми Дара потврдила дека имало ваков инцидент, но се обидела да се оправда дека го направила тоа бидејќи нападнатиот ги опцул нејзините родители, кои не се веќе живи.

Поврзано

Храна која може да ги уништи забите

Elena

Дали навистина можеме целосно да го исфрлиме лебот од исхраната?

Elena

Карлеуша закрепнува по белодробната болест: 20 дена била во болница

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com