Ден

Наследничката на Цеца облече бел фустан на туѓа свадба, невестата никогаш нема да ѝ прости

Цеца, изгледа, не ја научила својата ќерка Анастасија на пристојност и манири.

Имено, на свадбата на Катарина Грујиќ, Анастасија се појавила во бел фустан украсен со светкави детали. Цеца пак, носеше син фустан, но во ниеден момент не ја предупредила Анастасија дека е спротивно на бонтон на туѓа свадба да носи бело.

Поврзано

Како да согорите што повеќе калории додека вежбате?

Elena

Се сеќавате на Супербол полувремето од 2020? Иако направија вистинско шоу, Џеј Ло била бесна поради ова!

Elena

Мона Лиза доби торта – револтиран посетител ја „нападна“ Ѓоконда (ФОТО)

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com