Ден

Познатата водителка искрено за болеста: Секоја операција носи ризик, но мора да застанете пред непријателот

„Секоја борба е неизвесна, а секоја операција носи ризик. Но, мораш или цел живот ќе трпиш болка и ќе бидеш нефунцкионален – и тогаш сфаќате дека тоа е моментот кога мора да застанеш пред својот непријаел. Во мојот случај, тоа беше дискусхернијата“, си ја отворила душата водителката Нина Радуловиќ, во една емисија.

Таа морала да оди на операција, бидејќи ако не го направела тоа, веќе на тогашни 34 години немало да може да функционира правилно.

Водителката остана во пријателски односи со поранешниот маж, Бранислав Лечиќ, за да можат заеднички да го воспитуваат синот Лав, на кој, според неа, му е супер и кај таткото и кај мајката.

Поврзано

Ким Кардашијан уништи парче историја: Фустанот на Мерилин Монро „се распаѓа“ откако старлетата го носеше

Elena

Се сеќавате на Супербол полувремето од 2020? Иако направија вистинско шоу, Џеј Ло била бесна поради ова!

Elena

Денеска е Св. Константин и Св. Елена – царот и царицата кои го ширеа христијанството

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com