Ден

Шуто Оризари: 16 годишник физички ја нападнал вонбрачната партнерка

Вчера во 19.30 часот на подрачјето на Шуто Оризари од полициски службеници од Полициското одделение Шуто Оризари бил приведен 16 годишник од Скопје поради тоа што физички ја нападнал неговата 16-годишна  вонбрачна партнерка.

Од Министерството за внатрешни работи во соопштение велат дека по целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Поврзано

Германската полиција користи контроверзен американски софтвер, пишува ДВ

admin

Нобеловецот Валенса бара распуштање на ЕУ и создавање нова унија без Полска и Унгарија

admin

Хорор во домот за деца во Битола: Пијана вработена врзала едно од децата за кревет

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com