Ден

Наташа се разголе во Тетово, друштво ѝ правеше и еден Македонец

Наташа Беквалац настапуваше во Тетово, но очигледно добро си поминуваше и во слободното време.

Беквалац најпрво се опушташе во затворениот базен, се расоблече во бикини и реши да се разлади од топлото време.

А потоа, следеа подготовките за шминка и фрузира за што Наташа довербата му ја препушти на познатиот македонси стилист Даниел Николовски.

А за концертот, можеме со сигурност да кажеме дека публиката одлично се забавувала.

Поврзано

„Калцоне“ – една од најпрепорачаните пици во Италија

Elena

Аца и ЈК разменија тешки зборови: Имаш глава на крокодил, а мозок на птица

Elena

Карлеуша закрепнува по белодробната болест: 20 дена била во болница

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com