Ден

Бријаторе позираше во прегратките на бившите девојки во Монте Карло

Флавио Бријаторе важи за еден од најголемите италијански заводкици, иако во моментов има 72 години. За него се шпекулира дека се гледа со манекенката Марија Лудовика Кампања, која е 46 години помлада од Бријаторе.

Досега тој бил во врска со Наоми Кемпбел, но не се венчаа, како и со Хајди Клум. Тој е всушност биолошки татко на најстарата ќерка на Хајди, Лени. Бријаторе ја остави убавата манекенка додека беше бремена.

До 2017 беше во брак со Елизабета Грегорачи.

Според фотографијата која ја објави Хајди на Инстаграм, очигледно му простила на Бријаторе. На неа, таа позира со сегашниот сопруг Том Каулиц од бендот „Токио Хотел“, со Бријаторе и со Грегорачи.

Поврзано

Што да направите ако ја „утнавте“ бојата на вашата коса?

Elena

„Калцоне“ – една од најпрепорачаните пици во Италија

Elena

Ако пиевте антибиотик, ова е вистинскиот начин да го прочистите вашето тело

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com