Ден

Бријаторе позираше во прегратките на бившите девојки во Монте Карло

Флавио Бријаторе важи за еден од најголемите италијански заводкици, иако во моментов има 72 години. За него се шпекулира дека се гледа со манекенката Марија Лудовика Кампања, која е 46 години помлада од Бријаторе.

Досега тој бил во врска со Наоми Кемпбел, но не се венчаа, како и со Хајди Клум. Тој е всушност биолошки татко на најстарата ќерка на Хајди, Лени. Бријаторе ја остави убавата манекенка додека беше бремена.

До 2017 беше во брак со Елизабета Грегорачи.

Според фотографијата која ја објави Хајди на Инстаграм, очигледно му простила на Бријаторе. На неа, таа позира со сегашниот сопруг Том Каулиц од бендот „Токио Хотел“, со Бријаторе и со Грегорачи.

Поврзано

Откријте какви ќе бидете во староста, според вашиот хороскопски знак

Elena

Ситници поради кои луѓето околу вас „ви судат“

Elena

Мона Лиза доби торта – револтиран посетител ја „нападна“ Ѓоконда (ФОТО)

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com