Ден

Беа во брак едвај три дена: Бившиот маж на Бритни „упадна“ на нејзината венчавка

Пејачката Бритни Спирс вчера се омажи за Сем Асгари. Тие се во врска веќе подолго време. На венчавката биле поканети гости кои се најблиски пријатели на парот. Сепак, нивната венчавка не поминала без драма.

Поранешниот сопруг на Бритни, Џејсон Александар, насилно се обидел да влезе – непоканет на церемонијата. Затоа морало да интервенира обезбедувањето на пејачката.

Потсетуваме, тие се венчаа една пијана ноќ во Лас Вегас, но го поништија бракот по само три дена.

По овој краток брак, Бритни се венчаше со Кевин Федерлајн и со него ги има синовите Шон и Џејден.

Поврзано

Дали навистина можеме целосно да го исфрлиме лебот од исхраната?

Elena

Храна која ја сметаме за штетна, но нема потреба да ја исклучувате од исхраната

Elena

Ако пиевте антибиотик, ова е вистинскиот начин да го прочистите вашето тело

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com