Ден

Се сеќавате на Супербол полувремето од 2020? Иако направија вистинско шоу, Џеј Ло била бесна поради ова!

Многумина ќе се согласат дека полувремето на Супербол од 2020, кога настапија Џенифер Лопез и Шакира е легендарно и едно од најдобрите во историјата на НФЛ.

Сепак, Џеј Ло не била задоволна од фактот дека ќе треба да ја дели сцената со Шакира. Таа била навредена бидејќи не добила простор самата да го реализира шоуто. Во својот нов документарец, Џенифер ја нарече идејата „најлоша на светот“.

Даа била бесна на НФЛ, бидејќи секое шоу трае околу 12 минути, што ѝ дава на секоја пејачка по само 6 минути. Џеј Ло се почувствувала како на танцова ревија. Ниту Шакира не била среќна поради шоуто, но сепак двете ѕвезди професионално го одработиле својот дел.

Поврзано

Дали емоционалниот товар ни ја отежнува среќната иднина?

Elena

Годинава ќе се пие поскапо пиво на Октоберфест

Elena

Познатата водителка искрено за болеста: Секоја операција носи ризик, но мора да застанете пред непријателот

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com