Ден

Член на кралското семејство откри зошто принцот Луи беснееше на прославата на кралицата

Фотографиите од младиот наследник на тронот го обиколија светот, а особено неговите моменти на непослушност. Војвотката Кејт неколкупати се обиде да излезе на крај со малиот принц Луи, а се обиде да го смири и неговиот вујко Мајк.

Мајк е всушност сопруг на внуката на кралицата, Зара, која пак е ќерка на принцезата Ен. Во својот подкаст, чичко Мајк откри дека децата, меѓу кои и неговата ќерка Миа, всушност изеле премногу слатки пред церемонијата, па затоа и сите биле хиперактивни.

Сепак, шеќерот најмногу му влијаеше на најмладиот син на принцот Вилијам, кој не можеше да се смири во ниту еден момент. Принцот Чарлс беше принуден да ја преземе грижата накратко, за да може принцот Вилијам и војвотката Кејт да го испочитуваат кралскиот протокол.

Поврзано

„Калуш“ го продадоа трофејот: Со парите ќе купат опрема за украинската војска

Elena

Ким Кардашијан уништи парче историја: Фустанот на Мерилин Монро „се распаѓа“ откако старлетата го носеше

Elena

Денеска е Св. Константин и Св. Елена – царот и царицата кои го ширеа христијанството

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com