Ден

Ова е бившата на Ноле, која заработува и до 30.000 евра од настап

Тенисерот е познат по својот брак со Јелена, со која практикуваат што поприроден начин на живот и веганска органска исхрана.

Но, тој пред повеќе од 10 години се забавуваше со познатата диџејка Лидија Поповиќ. Таа за него има само добри зборови, иако врската одамна им завршила.

„Нашите патишта се разделија и во тоа нема ништо лошо. Секој има своја кариера. Јас со задоволство се сеќавам на тој период. Немам лош збор за него“, рекла Лидија.

Диџејката, која е позната по сценското име Лејди Ли, е прогласена за најдобар ДЈ во Србија, а наводно, за секој настап зема по 30.000 евра.

Поврзано

Користите ли третман за околу очи? Ова е правилниот начин на нанесување

Elena

Што да направите ако ја „утнавте“ бојата на вашата коса?

Elena

Бритни го одврза јазикот: Го криеја кафето од мене, ме повредија на многу нивоа

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com