Ден

Познатиот актер киднапирал тинејџерка, ја намами полицијата, па исчезна од социјалните мрежи

Актерот Езра Милер, кој го глуми Флеш во филмовите на Ди-си Комикс, како да исчезна од лицето на земјата по обвиненијата дека киднапирал тинејџерка и ѝ го перел мозокот.

Филмот „Флеш“ беше најавен за 2023, но судбината е веќе неизвесна. Милер неколкупати беше фатен како насилно се пресметува со луѓе, ги напаѓа, а од Ворнер Брос веќе размислуваат да го прекинат неговиот договор и да најдат нов актер да го глуми Бери Ален.

Полицијата се уште не може да му влезе во трага на актерот, кој веќе е обвинет дека ментално и физички злоставувал малолетна девојка, а потоа ја навел да прифати секс со него. Ова траело најмалку шест години, убедувајќи ја девојката која сега има 18 години, дека е дел од некаков култ.

Минатата недела Милер објави неколку провокативни фотографии на Инстаграм, со кои им оставаше траги на следбениците, но и ги провоцираше полицајците дека никогаш нема да го фатат, потсетувајќи ги дека тој е Флеш и може да биде во повеќе универзуми наеднаш.

Поврзано

Што сè можете да научите од грижата за вашиот миленик?

Elena

Заврши судењето на деценијата: Ова е пресудата во спорот меѓу Џони Деп и Амбер Херд

Elena

Кавадарчани не ја сакаат Карлеуша, Јанчев ги послуша

Elena
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com