Ден

Карлеуша закрепнува по белодробната болест: 20 дена била во болница

Познатата пејачка 20 дена била во болница поради белодробна емболија. Вели дека имала среќа, бидејќи целото тело ја болело.

Оља Карлеуша почувствувала болка во ногата, која со недели не поминувала. Но, по некое време почувствувала гушење и тешко дишење, по што итно била снимана и сфатиле дека всушност има крвен тромб во белите дробови.

За среќа, таа била упорна и барала лекарска помош, бидејќи ако задоцнела, исходот ќе бил фатален.

Поврзано

Ќерката на Чолиќ украла 20.000 евра, а причината ќе ве остави без зборови

Elena

Мона Лиза доби торта – револтиран посетител ја „нападна“ Ѓоконда (ФОТО)

Elena

Лавиринт – Енигматика на 68 страници и наградни крстозбори!

admin
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com