Ден

Скопјанец нападна вработен во старата Градска болница

Полициски службеници од СВР Скопје вчера во 14:35 часот го лишиле од слобода Р.Р.(24) од Скопје затоа што физички го нападнал М.С.(39) од Скопје – вработен како обезбедување во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

Поврзано

Во една општина утре ќе нема вода за пиење цели 14 часа

Elena

Откако добил пресуда за семејно насилство, скопјанец повторно ја давел и тепал жртвата

Elena

Петков: Ќе го прифатиме францускиот предлог, а после тоа паѓаме и продолжуваме

admin
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com