Ден

Еден загинат во сообраќајка на Обиколница

Тешка сообраќајна несреќа се случила вчеравечер на скопската обиколница, кај клучката за Радишани.

Според досегашните информации, загинало едно женско лице, а неколку се повредени.

Поврзано

Скок од 2,4 отсто на БДП во првиот квартал од годинава

admin

Ковачевски: Ги реализираме ветувањата, политиките на раст на платите и на животниот стандард продолжуваат

admin

„Меѓународен сојуз“: Боки 13 доби девет години затвор, Ременски ослободена

admin
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com