нова година

Дали претера? Погледнете како Кајли Џенер ја украси својата луксузна вила

Elena Daskalova
Новогодишните и Божикните празници се време кога уживаме во својот дом, заедно со најблиските, а истото го направи и Кајли Џенер, која според нејзиниот Инстаграм,...