северна кореја

Руски дипломати со железничка количка се враќаат од Северна Кореја (ВИДЕО)

Elena Daskalova
На каналот Ruptly се појави видео од руски дипломати кои заедно со своите семејства ја напуштаат Северна Кореја на необичен начин, кој никој не го...