ќерка

Хајди Клум и ќерка ѝ на насловна страница на „Вог“

Elena Daskalova
Познатиот модел и поранешен ангел на Викторијас Сикрет, Хајди Клум, повторно се најде на насловните страници на популарниот магазин, но овојпат наместо во бикини или...